Biscotti gusto manzo - Sceltixte

Кекс са укусом говедине

Цена €5,90
/
са ПДВ-ом

<п> Кекси од пиринчаног брашна, интегрално овсено брашно без глутена, јаја, сунцокретово уље, мед, вода и природни укуси.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

TI INVITIAMO A PROVARE

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)