Fusilloni Partenope gr. 500 - Sceltixte

Партенопе Фусиллони гр. 500

Цена €4,30 Снижена цена €2,50
/
са ПДВ-ом
<п6цоунт </п6> на лагеру

<п> Занатска тестенина од крупице дурум пшенице, извучена бронзаном и полако сушена на ниским температурама <п> <т0> Тип матрице: <т1> Бронза, <п> <т0> Рок употребе (месеци): <т1> 36 <п> <т0> Наменска употреба: <т1> Производ погодан за припрему првих јела, предјела и предјела са било којим зачинима <п> <т0> Време кувања: <т1> 11 мин. ; <п> <т0> Упутство за употребу: <т1> Кување у кипућој води (1 литар на 100 г производа) око 7 минута. <п> <т0> Складиштење: <т1> Чувајте на хладном и сувом месту даље од извора топлоте

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

TI INVITIAMO A PROVARE

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)